MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Przepraszamy, chwilowo nie możemy wyświetlić zawartości obrazka

Mezoterapia bezinwazyjna, nazywana często "bezigłową" jest mezoterapią łączącą dwie techniki: elektroporację i fototerapię. Dzięki urządzeniu PSP można wykonywać zabiegi na obszarach zarówno twarzy, jak i całego ciała.Podczas FOTOTERAPI energia światła, emitowana przez promienniki LED absorbowana jest na poziomie komórkowym. Stosuje się trzy długości fal świetlnych, powodujących: biostymulację, wzrost mikrocyrkulacji, poprawę metabolizmu ,odmładzanie, redukcję zmarszczek i zwiotczeń,drenaż, napięcie i uelastycznienie skóry 
Tego typu zabiegi są obecnie najbardziej skuteczną metoda w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnej od stopnia zaawansowania cellulitu.

Zastosowanie specjalnie uformowanych impulsów elektrycznych powoduje krótkotrwałe i odwracalne otwarcie mikroporów skóry, umożliwiajac wprowadzenie aktywnych substancji. Na tym polega druga, obok fototerapi technika mezoterapi bezigłowej - ELEKTROPORACJA.

MEZOTERAPIA POWODUJE:

  • eliminację cellulitu,
  • głęboką penetrację aktywnych składników,
  • biostymulację,
  • znakomite efekty poprawy kondycji skóry,
  • eliminację zwiotczeń dzięki pobudzającemu działaniu prądu.


Podczas zabiegów stosowane są higieniczne i wygodne aplikatory roll-on, dostosowane do zabiegów na każdej powierzchni twarzy i ciała.